30.07.2019

Z krakersami w świat

Beskidzkie Misiaki to nie tylko pyszne paluszki. To również super krakersy i chrupki, które możecie zabrać w dowolne miejsce albo na wyprawę: pieszą, samochodową, czy jaką tylko sobie zaplanujecie. Pogoda jak najbardziej sprzyja i zachęca do ruszenia w nieznane!

Nasze krakersy są delikatne w smaku, kruche i posiadają idealny stopień wypieczenia. Powinniście też wiedzieć, że są pozbawione konserwantów czy sztucznych barwników i mają w swoim składzie dodatek w postaci naturalnego wielokwiatowego miodu.

Tym razem nasze krakersy znaleźliśmy w koszyku piknikowym Dominiki Tworek. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji przeczytać jej wpisu, to zapraszamy do lektury:
„Bajkowy pałac w otoczeniu pięknych ogrodów i rzadkich skupisk rododendronów i to dwie godziny drogi od naszego domu – wiedzieliśmy, że gdy tylko zrobi się ciepło, musimy odwiedzić to miejsce. Wiosna to najlepszy czas na wycieczkę do małej wsi Moszna w woj. Opolskim właśnie ze względu na kwitnącą tutaj roślinność. Jak dla mnie, największą atrakcją w Mosznie są ogromne hektary parku, w których można podziwiać nie tylko ponad stuletnie azalie i rododendrony, ale też wiekowe drzewa, romantyczne alejki, czy też staw z samotnym łabędziem, można spacerować w nieskończoność!”

Całość wpisu przeczytajcie poniżej: http://www.dominikatworek.pl/artykuly/48#