20.07.2021

Wystartowała kampania reklamowa dla Beskidzkie Misiaki!

Ruszyła wakacyjna aktywacja marki słonych przekąsek dla dzieci – Beskidzkie Misiaki. Przewodnikiem wielkiej, przyrodniczej wyprawy po Polsce jest brand hero marki – tytułowy Misiak.

Kampania „Odkrywaj Polskę z Misiakami" to efekt współpracy marki Beskidzkie z agencją reklamową Hand Made. Przez 8 tygodni na Facebooku @Beskidzkie ukazywać się będą ciekawostki na temat malowniczych przyrodniczo polskich regionów, dedykowane najmłodszym. W sieci ukażą się również do pobrania krótkie, darmowe e-booki z przygodami Misiaka w wybranych regionach. Kampania powiązana jest z aktywacją konsumencką, w której zdobyć można wyjątkowe nagrody w postaci rodzinnych pobytów w górach (resort MOLO w Osieku) oraz kolekcjonerskich, zabawkowych zwierzaków z Paki Misiaka. Agencja Hand Made odpowiada za koncept i całość działań w digitalu, a także projekty materiałów POS.

Beskidzkie Misiaki i Alicja Janosz Dzieciom

Podczas 8-tygodniowej kampanii towarzyszy nam piosenka, która powstała w ramach projektu „Alicja Janosz Dzieciom”, rozwijanego od kilku lat przez wokalistkę. Alicja wraz z mężem – Bartoszem Niebieleckim – są twórcami całości utworu oraz pomysłodawcami wyjątkowego teledysku. Główny przekaz, jaki bije z piosenki „Nasz wspólny dom”, skupia się na przedstawieniu piękna i różnorodności polskiej przyrody, a także konieczności życia w zgodzie z naturą - zwierząt i ludzi. 

Pyszne produkty dla najmłodszych

W trakcie akcji marka promuje Misiaki, czyli linię przekąsek skierowaną o najmłodszych, bez konserwantów, bez sztucznych barwników i bez ulepszaczu. By powalczyć o nagrody, wystarczy kupić jednak 2 dowolne produkty z szerokiej oferty Beskidzkich przekąsek. Przestrzenie sklepów biorących udział w promocji wzbogacą dodatkowo wyjątkowe wobblery oraz toppery w formie mapy Polski.

 Dziecięcy influencerzy, ciekawostki i zabawy

 Aktywacja uwzględnia również promocję działań w kanałach YouTube, dedykowanych młodszej widowni. Dziecięcy twórcy opowiedzą o swojej przygodzie z Misiakami i zachęcą do udziału w wakacyjnym konkursie. Mechanizm konkursu ma formę zabawy kreatywnej, polegającej na dokończeniu, publikowanych każdego tygodnia, zabawnych rymowanek o przygodach Paki Misiaka w rożnych regionach Polski. Dodatkowe informacje, ciekawostki, zabawy dla rodziców i dzieci, a także wspomniane e-booki znajdują się na stronie pakamisiaka.pl.