Aktualności

05 06 2021 IG

05.06.2021

Pomaganie mamy w naturze!

Beskidzkie, jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek przekąsek słonych w Polsce, dołączyła do kampanii społecznej Zielona Wstążka #DlaPlanety, która w tym roku poświęcona jest tematyce bioróżnorodności i regeneracji ekosystemów. Akcja prowadzona jest przez Centrum UNEP/GRID-Warszawa, które realizuje w Polsce misję Programu ONZ ds. Środowiska.

Więcej
Aktualnosci konkurs v2

09.12.2020

❄Regulamin konkursu❄

Regulamin konkursu Zimowy konkurs §1. Postanowienia ogólne Niniejszy Regulamin określa zasady udziału w Konkursie pod nazwą Świąteczny Konkurs Beskidzkie Łakocie Chrupnij na słodko oraz zasady jego przebiegu, nadzoru nad jego prawidłowym przeprowadzeniem a także procesu reklamacyjnego (dalej: Regulamin). Konkurs prowadzony jest pod nazwą Świąteczny Konkurs Beskidzkie Łakocie Chrupnij na słodko (dalej: Konkurs).

Więcej
urodzinowe przekaski

21.08.2019

Urodziny dziecka, które będą hitem!

Szukacie inspiracji, jak uatrakcyjnić urodziny Waszego dziecka i spełnić jego marzenia? Jeśli tak, to koniecznie przeczytajcie poniższy wpis! Często jesteśmy zabiegani a o ważnej uroczystości, jaką bez wątpienia są urodziny naszego dziecka zupełnie zapominamy.

Więcej
zabawy logopedyczne017Beskidzkie Misiaki

14.08.2019

8 zabaw i aktywności wspierających rozwój mowy, które Was zaskoczą.

Szczęśliwe dzieciństwo często kojarzy się nam z okresem ciepłych wakacji, chwilami w gronie najbliższych i pełną niesamowitych przygód zabawą. Po stronie rodzica spoczywa zadanie, aby dziecko zawsze było uśmiechnięte w tym okresie a przy tym szybko i prawidłowo rozwijało się. Jak to jednak zrobić?

Więcej
1FAA1821 A75B 4D2D 93D4 246195344730

30.07.2019

Z krakersami w świat

Beskidzkie Misiaki to nie tylko pyszne paluszki. To również super krakersy i chrupki, które możecie zabrać w dowolne miejsce albo na wyprawę: pieszą, samochodową, czy jaką tylko sobie zaplanujecie. Pogoda jak najbardziej sprzyja i zachęca do ruszenia w nieznane!

Więcej
Bez nazwy 1

29.07.2019

Czy mieliście już okazje przeczytać publikację, która pojawiła się na czasdzieci.pl?

Każda mama dobrze wie, że wychowanie to nie jest łatwa sprawa, zwłaszcza gdy chcemy zadbać o kreatywny rozwój dziecka. Często wolna chwila pojawia się niezapowiedzianie i musimy improwizować. Dlatego serdecznie zapraszamy Was do lektury.

Więcej
Urodziny Aksam 0083

24.07.2019

Piknik rodzinny Aksam

Beskidzkie istnieje na rynku już od 1993 roku jako polska marka rodzinna. Ale w naszym podejściu stawiamy nie tylko na tradycję. Jesteśmy marką, która chce stale podążać za duchem czasów i rozwijać się.

Więcej